آخرین آمار از ثبت‌نام کنندگان انتخابات شوراها در سلسله

آخرین اخبار
 فرماندار سلسله آخرین آمار ثبت‌نام کنندگان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها در این شهرستان را تشریح کرد.
 

فلاح نژاد فرماندار سلسلهبه گزارش نیساخبرفرماندار سلسله در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان با بیان اینکه در انتخابات پیش رو رعایت اصل بی‌طرفی در اولویت کار دستگاه اجرایی و ستاد انتخابات شهرستان است، اظهار داشت: با توجه به انتخابات‌های ریاست جمهوری و شورای شهر، تلاش خواهیم کرد تا با رعايت اصل بي‌طرفي، انتخابات را در كمال سلامت و به صورت پرشور برگزار نماييم.

فرماندار سلسله بر حضور حداکثری مردم در تمام ادواره انتخابات گذشته تأکید و یادآور شد: مردم ايران در همه صحنه‌ها و در راستای دفاع از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی همواره حضوری پرشور و نشاط را داشته‌اند و در انتخابات‌ها نیز در تمام ادوار گذشته با حضور حداكثري خود نشان داده‌اند نسبت به سرنوشت خود حساس هستند و با برنامه‌ريزي و با شناخت درست پاي صندوق‌هاي راي حاضر مي‌شوند.

وی هدف تمام مجريان انتخابات شهرستان را سلامت انتخابات دانست و بیان داشت: تمام تلاش ما این است که با امانت‌داري و فعاليت در چارچوب قانون و تلاش مضاعف بتوانيم با رعايت اصل بي‌طرفي انتخابات را در كمال سلامت و به صورت پرشور برگزار نماييم.

فلاح‌نژاد تعداد کل داوطلبین ثبت‌نام کننده در شوراهای اسلامی شهر و روستا در سلسله را 939 نفر عنوان و خاطرنشان ساخت: 48 نفر جهت انتخابات شورای شهر و 891 نفر نیز در انتخابات شورای روستاهای سلسله ثبت‌نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: تعداد 98 نفر از ثبت‌نام کنندگان در انتخابات شوراهای شهر و روستاها در سلسله، زن هستند.

فرماندار سلسله تعداد داوطلبین حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر الشتر و فیروزآباد را 48 نفر عنوان و ابراز داشت: از این تعداد، 27 نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر الشتر و 21 نفر نیز در انتخابات شورای اسلامی شهر فیروزآباد ثبت‌نام کرده که 45 نفر از ثبت‌نام کنندگان مرد و 3 نفر نیز زن می‌باشند.

وی با اشاره به تعداد کل داوطلبین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا به تفکیک بخش‌های شهرستان سلسله، یادآور شد: در بخش مرکزی 669 نفر و در بخش فیروزآباد نیز تعداد 222 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها ثبت‌نام کرده اند.

منبع: لرسو

انتهای پیام/

[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
کود اوره با یارانه دولتی به کشاورزان لرستان پرداخت می‌شود‌

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: با توجه به برداشتن ارز کودهای فسفاته و پتاسه توسط دولت کشاورزان رغبت چندانی به خرید این کودها ندارند ولی کود اوره که همچنان با یارانه دولتی پرداخت می‌شود و قیمت مناسبی دارند.

آخرین اخبار
افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان لرستان

رئیس‌کل دادگستری لرستان با اشاره به افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان در استان گفت: در تعیین تعرفه‌ها و دستمزد کارشناسان نیز وضعیت مالی، تمکن افراد و حجم کار ارجاعی مورد توجه قرار می‎گیرد.

آخرین اخبار
رزمایش «الی بیت المقدس» در لرستان برگزار می‌شود

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان گفت: رزمایش الی بیت المقدس با شعار «پای کار انقلاب ایستاده‌ایم» در استان برگزار می‌شود.