آخرین لیست ستادهای انتخاباتی شهرستان سلسله

آخرین اخبار

آخرین لیست ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری در شهرستان الشتر منتشر شد.

به گزارش نیساخبر؛ ریاست ستاد انتخاباتی مرکزی حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی در سلسله بر عهده حشمت ولی‌پور می‌باشد و آقایان محمد نوروزی به عنوان رئیس ستاد عدالت‌طلبان، عباس کاکولوند به ریاست ستاد پویش مردمی، امیر دادگر ریاست ستاد جمنا، هادی حسنوند ریاست ستاد خیزش مردمی و ایرج حاتمی نیز ریاست ستاد کار و کرامت در این شهرستان را بر عهده دارند.

بر اساس این گزارش: ریاست ستاد انتخاباتی مرکزی حجت‌الاسلام روحانی در سلسله بر عهده علی‌نصرت حسنوند می‌باشد و آقایان اله‌یار اکبری به عنوان رییس ستاد مردمی، غلام ندری به عنوان رییس حزب ستاد توسعه اعتدال و علی‌صفر حسنوند نیز به عنوان رییس ستاد اتحاد ملت انتخاب شده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: رحمت‌الله امیری نیز ریاست ستاد مرکزی محمدباقر قالیباف را در شهرستان سلسله بر عهده دارد که ستاد مذکور، دیروز عصر و با حضور طرفداران این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در خیابان آیت‌الله بروجردی شهر الشتر افتتاح گردید.

بر اساس گزارش فوق، آقایان سید مصطفی میرسلیم، سید مصطفی هاشمی طبا و اسحاق جهانگیری تا این لحظه هیچ ستادی را در شهرستان سلسله راه اندازی نکرده‌اند.

انتهای پیام/


[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1111111111″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.