آغاز به کار ستاد انتخابات شهرستان دلفان با یک ثبت نامی

آخرین اخبار

در اولین روز از ثبت نام داوطلبین نمایندگی مجلس ‌‌، دومین داوطلب از سلسله با حضور در فرمانداری دلفان کار ثبت نام خود را انجام داد

به گزارش نیساخبر ؛همزمان با اولین روز ثبت نام داوطلبین مجلس شورای اسلامی  در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان  آقای عبدالعلی مرادی از شهرستان  سلسله بعنوان اولین کاندیدا با حضور در فرمانداری دلفان کار ثبت نام خود  را انجام داد.

این در حالی است که آقای عبدالعلی مرادی از شهرستان سلسله اولین کاندیدای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان حاضر به حضور در نشست با اصحاب رسانه نشد.

گفتنی است در ساعات ابتدایی ثبت نام آقای وحید حسنوند از شهرستان سلسله باحضور در فرمانداری دلفان بعلت نقض در مدارک تحضیلی موفق به ثبت نام نشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.