آموزش بسته بندی حبوبات به روستائیان در سلسله

آخرین اخبار

رضا سوخته زاری با تاکید بر اینکه صنایع تبدیلی و تکمیلی کوچک در بخش کشاورزی پشتوانه محکمی برای توسعه کشاورزی است، اظهار داشت:  کمیت و کیفیت محصولات تولیدی کشاورزی شهرستان نیاز به ایجاد اینگونه زیرساخت ها داشته و تلاش بر این است تا هر روز بر تعداد این کارگاه های کوچک افزوده شود.

سو خته زاری با اشاره به ایجاد کارگاه های فرآوری و بسته بندی زعفران و ماهی، میوه خشک و حبوبات، خاطرنشان کرد: ایجاد این کارگاهها در توسعه روستاها، ایجاد درآمد و اشتغال زایی در شهرستان نقش بسزائی دارند و از طرفی هم عامل مهمی در برندسازی و معرفی محصولات شهرستان هستند.

وی بیان کرد: امسال سطح زیر کشت انواع حبوبات در شهرستان سلسله سه هزارو ۳۰۰ هکتار بود که حدودا ۱۰ هزار تن محصول از این واحد سطح صورت گرفت.

رئیس جهادکشاورزی سلسله همچنین از ایجاد صنایعی در جهت توسعه کاشت گیاهان دارویی، دستگاه کشک سازی بصورت رشته ای و بسته بندی و تولید پودر گردو  در آینده ای نزدیک خبر داد.

در شهرستان سلسله بیش از ۴۰ هزار هکتار زمین کشاورزی وجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.