آموزش14 هزار معلم لرستانی برای افزایش کیفیت تدریس در فضای مجازی

آخرین اخبار

نصرالله بازگیریان  اظهار داشت: شیوع کرونا تغییرات زیادی در ساختار آموزشی کشور ایجاد کرده و همین تغییر اجباری سیستم آموزشی در سال تحصیلی گذشته باعث ناهماهنگی‌هایی شد.

وی با بیان اینکه برای افزایش سطح آگاهی معلمان لرستانی در استفاده سامانه شاد ۲۴ ساعت فیلم آموزشی برای آن‌ها تهیه شده است، افزود: معلمان پس از ثبت نام در  سایت آموزش معلمان کشور اقدام به دانلود این فیلم‌ها کرده‌اند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش لرستان بیان کرد: بیش از ۱۴ هزار معلم و کادر آموزشی در لرستان در این سامانه ثبت و نام کرده و آموزش‌های مورد نیاز را دیده‌اند.

بازگیریان با اشاره اینکه فراگیری این آموزش‌ها توسط معلمان باعث افزایش کیفیت تدریس در فضای مجازی می‌شود، تصریح کرد: همچنین برای دانش آموزانی که دسترسی به فضای مجازی ندارند اقدام به تهیه جزوات آموزشی توسط بهترین اساتید استان کرده‌ایم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.