آگاهی بخشی به والدین و دانش آموزان نقش مهمی در کنترل موضوع کیک های آلوده دارد

آخرین اخبار

وی با تاکید بر لزوم نظارت و کنترل بازرسان صنعت و معدن بر مراکز عرضه و عمده فروشی ها، عنوان کرد: تعزیرات، صنعت و معدن و شبکه بهداشت لازم است که ورود جدی در این قضیه داشته باشند و هرجایی هم که نیاز به دستور قضایی و همکاری نیروی انتظامی داشت، حتما ورود خواهیم کرد تا مشکلی ایجاد نشود.

وی با اشاره به لزوم جمع آوری سگهای ولگرد از سطح شهر، افزود: شهرداری موظف است که آنها را جمع آوری و در منطقه ای مناسب و به دور از شهر ساماندهی کند.

همتی همچنین با اشاره به مراکز عرضه و نگه داری دام زنده و مرغ در سطح شهر، گفت: دستگاه های متولی باید در این قضیه ورود قاطعانه ای داشته باشند و پیش از تشکیل هرگونه پرونده قضایی، با دادن اخطار و انجام پیگیری های لازم، شهروندان را مجاب به جمع آوری نمایند تا کار به تشکیل پرونده قضایی نکشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.