ابتلای ۲۱ نفر در سلسله به ویروس کرونا تایید شد

آخرین اخبار

شریف خسروی  اظهار داشت: از زمان شیوع این بیماری تاکنون یک مرد با ۸۰ سال سن و بیماری زمینه ای سرطان فوت کرده و همچنین ۲ نفر دیگر نیز به ترتیب ۵۸ و ۳۰ ساله جان خود را از دست داده اند.

وی افزود: با وجود تذکرات مداوم مسوولان شهرستان مبنی بر عدم حضور در تجمعات کماکان شاهد این امر هستیم و در همین تجمعات ممکن است فرد ناقل بیماری وجود داشته باشند که به علت دوره نهفته بیماری به سایرین سرایت دهد و لذا به افراد توصیه می کنیم که به شدت مراقب باشند و از حضور در تجمعات پرهیز کنند، چرا که ممکن است آمار مبتلایان بیش از این آمار باشد.

خسروی بیان کرد: صبح امروز یک محموله بهداشتی ۲ تنی وارد شهرستان شده و الکل به مقدار نیاز در داروخانه ها توزیع شده اما مشکل کمبود ماسک کماکان وجود دارد.

براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی لرستان تا کنون نتیجه تست ابتلا به ویروس کرونای ۱۰۴ نفر در لرستان تایید شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.