ابتلای ۷۱ نفر از کادر درمان سلسله به کرونا

آخرین اخبار

دکتر حمزه حسنی اظهار داشت: کادر درمان به شدت خسته و ضعیف شده است، تجهیزات درمانی موجود نیز پاسخگوی روند افزایشی بیماران نیست و در صورت تداوم این روال، وضعیت بسیار اسفناک خواهد شد.

وی با بیان اینکه دو سوم تخت های بیمارستان ۶۴ تختخوابی امام خمینی (ره) الشتر به بیماران کرونایی اختصاص یافته است گفت: تعداد بستری های کرونایی این مرکز درمانی به سه برابر افزایش یافته است و در صورت ادامه این شرایط شاهد فاجعه انسانی خواهیم بود.

حسنی با اشاره به ابتلای ۱۰ نفر از کارکنان بخش مراقبت های ویژه (آی سی یو) بیمارستان سلسله به کرونا ادامه داد: برخی مردم بدون استفاده از ماسک و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی، سهل انگاری و با جان دیگران بازی می کنند.

وی عنوان کرد: از شهروندان انتظار می رود قدری دلسوزانه تر نسبت به پیشگیری و رعایت پروتکل های بهداشتی احساس مسوولیت کنند تا بتوانیم از بحران فعلی کرونا عبور کنیم.

لرستان هم اکنون در وضعیت فوق قرمز شیوع کرونا است، پنج شهرستان دلفان، الیگودرز، دورود، پلدختر و کوهدشت در وضعیت فوق حاد شیوع کرونا هستند و محدودیت های آنها از جمله تعطیلی بازار همچنان برقرار است.

۴۴هزار و ۱۲۱ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا از ابتدای شیوع تا روز ۱۴ آبان در لرستان شناسایی شده و ۸۸۰ نفر از این تعداد جان باخته اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.