ابراز نارضایتی برخی خبرنگاران لرستان از استفاده ابزاری نام رسانه نگاران!

آخرین اخبار

ابراز نارضایتی برخی خبرنگاران لرستان از استفاده ابزاری نام رسانه نگاران!

روز گذشته خبری مبنی بر حمایت اصحاب رسانه استان از یک مدیر نزدیک به دفتر استاندار لرستان در برخی از رسانه های درباری لرستان منتشر شد.

 

به گزارش نیساخبر، طی هفته های اخیر که زمزمه های رفتن هوشنگ بازوند از لرستان به گوش می رسید، رسانه های درباری که منافع خود را در خطر می دیدند از هر اقدامی برای ماندن وی دریغ نکردند از تهیه طومار برای معاون اول رئیس جمهور تا انتشار رگباری مطالبی در دفاع از بازوند!

 

با وجود همه این تلاش ها بازوند رفت و چند روزی می شود که سیدموسی خادمی به طور رسمی سکان مدیریت استان را بر عهده گرفته است و با این انتصاب رسانه های درباری لرستان برای حفظ منافع خود به تکاپو افتاده اند.

 

روز گذشته خبری مبنی بر حمایت اصحاب رسانه استان از یک مدیر نزدیک به دفتر استاندار لرستان در برخی از رسانه های درباری لرستان منتشر شد که در این زمینه ذکر برخی نکات لازم به نظر می رسد.

 

جدای از اینکه حمایت تا به این حد از یک مدیر مغایر با رسالت رسانه ها در حمایت از مردم است، این خبر صدای اهالی رسانه استان را درآورده و بسیاری از خبرنگاران استان اعلام کرده اند که هیچ حمایتی از این مدیر نداشته اند و به این مسئله نیز معترضند.

 

حال این سوال مطرح است که این مدیر چه خدمت مهمی در گذشته به مردم و رسانه ها کرده که برخی از افراد منتصب به دربار در استانداری لرستان باید بر ماندن وی اصرار کنند؟ یا شاید برای برخی رسانه های خاص منفعتی دارد که ما از آن بی اطلاع هستیم!

 

با تکذیب و اظهار بی اطلاعی بسیاری از اهالی رسانه استان از این خبر این انتظار برای همگان به وجود آمده که این رسانه ها اسامی رسانه های حامی این مدیر را منتشر کنند تا شفاف سازی در این صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

منبع:سفیرافلاک

[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1111111111111111″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.