به گزارش نیساخبر“«موسسه توسعه هنرهای تجسمی» آثار چهار هنرمند ایرانی را آبان ماه در آرت فر ابوظبی به نمایش خواهد گذاشت .

یک اثر نقاشی آبستره ، ملهم از نگارگری ایرانی ، دایره ای شکل به قطر ۵۰ سانتی متر از «پروانه رزاقی» از تهران و سه اثر حجمی از سه هنرمند شهرستانی در آرت فر ابوظبی به تماشا در خواهد آمد .

حجم سفالین دورانی از «امیرحسین کولیوند» از لرستان که نمایی از حروف در هم تنیده و ترکیبی از سفال ،سرامیک و خوشنویسی را خلق کرده در کنار مجسمه ای از فلز که با حروف فرم گرفته با عنوان رستاخیز برگرفته از شعر «محتشم کاشانی » با همین عنوان از «حسین اکرمی » هنرمند کاشانی به تماشا در خواهد آمد . « علیرضا بندی گلستانی » از مشهد نیز هنرمند دیگر حاضر در این آرت فر است و حجم آیینه کاری زیبایی را به شکل هلال ماه در قطع دو متر به ابوظبی می برد .

موسسه توسعه هنرهای تجسمی کتاب جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر سه سال اخیر را در اختیار نمایندگان آرت فر ابوظبی قرار داده و آنها طی بررسی های متفاوت و هماهنگی با محیط و فضای آرت فر و نمایش هنر ایرانی در قالب آثاری گویا و خلاق این چهار اثر را که مربوط به نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر است را برای حضور در آرت فر ابوظبی ۲۰۱۸ برگزیدند .

گفتنی ست ، آرت ابوظبی سکویی ست برای هنر معاصر که هنرمندان نامدار و معتبرترین گالری های جهان را به علاقمندان آثار هنری معرفی می کند .

آرت فر ابوظبی فراتر از مفهوم نمایشگاه هنرهای سنتی ست . نقطه اوج این رویداد فرهنگی ماه نوامبر (آبان ماه)است که زمینه اقتصادی برای گالری های شرکت کننده ایجاد می کنند . گالری «سلوا زیدان » ابوظبی ۱۴ تا ۱۷ نوامبر، ۲۳ تا ۲۶ آبان ماه ۹۷ میزبان چهار هنرمند ایرانی است.