استاندار لرستان تکلیف نماینده جدید استان را مشخص کرد

آخرین اخبار

هوشنگ بازوند اظهار داشت: نظر شخص ما در این زمینه ابتدا جدا شدن نماینده شهرستان سلسله از دلفان و نماینده دورود از ازنا بود که در هیئت دولت موضوع مستقل شدن نماینده دورود و ازنا حذف شد.

به گزارش نیساخبر وبه نقل از سلام دلفان، هوشنگ بازوند در گفتگو پرسنا، در خصوص مشخص شدن تکلیف نماینده اضافه‌شده به استان لرستان اظهار داشت: نظر شخص ما در این زمینه ابتدا جدا شدن نماینده شهرستان سلسله از دلفان و نماینده دورود از ازنا بود که در هیئت دولت موضوع مستقل شدن نماینده دورود و ازنا حذف شد.
وی با بیان اینکه نماینده به سلسله اضافه می‌شود، افزود: مطابق مصوبه هیئت دولت نماینده موردنظر به شهرستان سلسله اضافه می‌شود و هرکدام از شهرستان‌های سلسله و دلفان نماینده مستقلی در مجلس شورای اسلامی خواهند داشت.
استاندار لرستان بیان داشت: ما در رابطه با تعیین تکلیف نماینده اضافه شده به استان لرستان نظر خود را قبلاً اعلام کرده‌ایم به‌ طوری‌ که پیشنهاد ما تا این لحظه استقلال نمایندگان شهرستان‌های سلسله و دلفان بوده و هیئت دولت نیز آن را تصویب کرده است.
وی با بیان اینکه الباقی حرف هایی که در این رابطه زده می‌شود صحت ندارد، عنوان کرد: موضوع استقلال نماینده شهرستان سلسله علاوه بر تصویب در هیئت دولت به تصویب کمیسیون اجتماعی و شوراها نیز رسیده است که درنهایت به صحن مجلس فرستاده خواهد شد و مجلس در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد کرد.
بازوند افزود: در صحن مجلس همه اتفاقی ممکن است رخ دهد و ممکن است این نماینده به خرم‌آباد یا شهرستان های دیگر اضافه شود که این موضوع به هنر نمایندگان و لابی‌گری آن‌ها بستگی خواهد داشت.
[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.