استاندار لرستان در همایش روز مهندس: پرچم داران اقتصاد مقاومتی باید مهندسین باشند

آخرین اخبار

پرچم داران اقتصاد مقاومتی باید مهندسین باشند

هوشنگ بازوند گفت: یکی از دلایلی که لرستان قربانی فرصت سوزی شده است این است که مدیرانی با روحیه ریسک پذیری نداشته ایم.

به گزارش نیسانیوز به نقل از سفیر افلاک دکتر “هوشنگ بازوند” استاندار لرستان صبح امروز در همایشی که به مناسبت روز مهندس در سالن همایش بانک صادرات خرم آباد برگزار شد گفت: شناسنامه یک مهندس خلاقیت اوست؛ خلاقیت موتور محرک علوم مهندسی است.

 

وی افزود: اگر خلاقیت در کار نباشد نمی توانیم به هیچ هدفی برسیم.

بازوند روحیه تسلیم نشدن در مقابل موانع را از ابزارهای خلاقیت دانست و بیان داشت: در راه رسیدن به توسعه موانع زیادی وجود دارد، مهندسی که خلاقیت داشته باشد می تواند در برابر موانع ایستادگی و بر آن ها غلبه کند.

استاندار لرستان قدرت تصمیم گیری، آزادی عمل، روحیه خطر پذیری را خصوصیات یک مهندس خلاق عنوان کرد و گفت: یکی از دلایلی که لرستان قربانی فرصت سوزی شده است این است که مدیرانی با روحیه ریسک پذیری نداشته ایم، ما باید در تصمیم گری ها ریسک کنیم و هزینه آن را هم بدهیم.

بازوند افزود: اگر به دنبال سرمایه گذاری های کلان و حل ظرفیت های بلاتکلیف در استان هستیم این کار با پرچم داری مهندسین استان امکان پذیر می شود.

 وی اقتصاد مقاومتی را یک علم دانست و اظهار کرد: پیش قراولان اقتصاد مقاومتی باید مهندسین باشند تا با اندیشه خود بر موانع غلبه کنند و موجب توسعه استان شوند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.