افزایش هفت درصدی تعرفه آب در لرستان

آخرین اخبار

حمیدرضا کرموند در پاسخ به برخی انتقادها مبنی بر افزایش تعرفه آب و فاضلاب، اظهار کرد: امسال شاهد افزایش هفت درصدی تعرفه آب نسبت به سال گذشته هستیم، اما تعرفه فاضلاب هیچ افزایشی نداشته است.

وی افزود: قیمت آب تا 16 مترمکعب در ماه که 24 مترمکعب در دوره  45 روزه بوده، هفت درصد افزایش پیدا کرده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: این افزایش هفت درصدی برای مصارف متعارف است، اما برای مشترکاتی که مصرف نامتعارف دارند، افزایش ۱۶ درصدی اعمال می‌شود.

کرموند گفت: به هر حال مشترکاتی که آب بیشتری مصرف می‌کنند، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه نرخ تعرفه را شورای اقتصاد تعیین می‌کند، افزود: این افزایش قیمت با توجه به افزایش هزینه‌های آب و فاضلاب، تعمیرات، نیروی انسانی و اتصالات رقم بالایی نیست.

این مقام مسوول تاکید کرد: حمایت از  مشترکاتی که مصرف را رعایت می‌کنند باعث شده که قیمت آب افزایش چندانی نداشته باشد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: با توجه به شیوع کرونا و اهمیت وضع بهداشت عمومی هدف و اولویت ما تامین آب برای همه مردم است.

کرموند در پاسخ به این پرسش که تعرفه آب در همه استان‌ها یکسان است یا خیر، توضیح داد: نرخ‌ تعرفه بر اساس جمعیت متفاوت است به عنوان نمونه تعرفه آب در خرم‌آباد از دیگر شهرستان‌ها بیشتر است، بنابراین و قاعدتاً تعرفه آب در تهران از لرستان بیشتر است.

انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.