امام جمعه الشتر:استقلال اقتصادی با تثبیت امنیت کشور میسر است

آخرین اخبار

به گزارش نیساخبر“حجت الاسلام موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه الشتر با اشاره به راهپیمایی بزرگ اربعین، این حرکت را نشات گرفته از عمق ارادت مردم به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) عنوان و اظهار داشت: همه مسئولان و متولیان امر بایستی نسبت به تسهیل سازی حضور مردم در راهپیمایی عظیم اربعین اقدام نمایند و از انحراف آن به مسائل فرعی جلوگیری بعمل آورند.

امام جمعه الشتر افزود: متولیان فرهنگی می بایست بر محتوای حرکت معنوی راهپیمایی اربعین نظارت داشته باشند.
وی در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع دانش آموختگان ارتش اشاره و با بیان اینکه مسئله امنیت در اولویت کشور قرار دارد، گفت: همچنانکه مقام معظم رهبری تاکید دارند، اگر امنیت به واسطه در اختیار داشتن امکانات دفاعی میسر نباشد، قطعا هر متجاوزی به خود اجازه می دهد کشور را مورد تهدید قدار دهد.

خطیب جمعه الشتر با اشاره به اینکه استقلال اقتصادی با تثبیت امنیت کشور میسر است، افزود: جوامعی که می خواهند زیر سلطه دیگران نباشند و استقلال و آزادی خود را حفظ نمایند بایستی با تکیه بر امکانات دفاعی امنیت خود را به بالاترین سطح برسانند.

وی تصویب تحریم های جدید توسط نمایندگان آمریکا را موضوعی باسابقه خواند و تصریح کرد: امروز به برکت هدایت های رهبر معظم انقلاب و حضور جوانان مومن و متخصص در عرصه های دفاعی و نظامی، کشور در امنیت کامل بسر می برد و آمریکا نمی تواند با فشار تحریم و تهدید سر سوزنی در حرکت اراده ملت به سوی اهداف و آرمان های خود خللی وارد کند.

امام جمعه الشتر با بیان اینکه همه سازمان ها و نهادها در موضوع لزوم ارتقاء امنیت کشور هم عقیده هستند، ابراز داشت: استکبار بداند که تا پیوند مستحکم بین امام و امت وجود دارد، آمریکا و بزرگتر از آمریکا هم نخواهد توانست بر این کشور کوچکترین تسلطی ایجاد نماید.

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.