امام جمعه الشتر:صنعت مونتاژ فقط با ورود جوانان به عرصه های مدیریتی کشور از بین خواهد رفت

آخرین اخبار

به گزارش نیساخبر، حجت الاسلام موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه با تسلیت ایام صفر و سالروز ورود کاروان امام حسین(ع) به شام و همچنین گرامیداشت هفته تربیت بدنی به دیدار جمعی از نخبگان با رهبر اشاره و بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار پیشرفت کشور را بدون پذیرش ذلت و با استقلال ممکن می دانند.

وی بیان داشت: رهبر انقلاب استقلال کشور را در گرو جدی گرفتن و عملی نمودن اقتصاد مقاومتی و همچنین توجه به قشر جوان جامعه در راستای اقدامات و ابتکارات نواورانه ذکر نمودند زیرا پیشرفت بدون پذیرش ذلت و با استقلال با وجود سرمایه انسانی و کار و اشتغال قابل تحقق است.

امام جمعه الشتر با تاکید بر لزوم سپرده شدن امورات به جوانان و اعتماد به این قشر از جامعه، ابراز داشت: صنعت مونتاژ فقط با ورود جوانان به عرصه های مدیریتی کشور از بین خواهد رفت و اقتصاد از وابستگی به کشورهای بیگانه خارج خواهد شد.

خطیب جمعه الشتر با اشاره به اینکه صنایع مونتاژ باید جای خود را به صنایع نواورانه بدهد تصریح کرد: جوانان قبل از انقلاب در دوران انقلاب، جنگ و دوران سازندگی خوش درخشیدند اما اکنون باید جای خود را به جوانان فعلی بدهند و خود به عنوان مشاور در کنار آن ها فعالیت نمایند تا هم زمینه اشتغال و هم زمینه نوآوری فراهم شود.

حجت الاسلام موسوی در ادامه به بخش دیگری از سخنان رهبر معظم انقلاب اشاره و افزود: نکته دوم مورد نظر رهبر این بود که آمریکا کارگزار صهیونیسم است و سیاست های این اقلیت ساکن آمریکا را دنبال می کند. اقلیتی که در اقصا نقاط جهان در حال جنایت است و امروز شاهد کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار هستیم که با هدف منحرف کردن افکار مسلمین از جنایات اسرائیل در منطقه در حال انجام است و به فضل الهی با شکست مواجه می گردد.

خطیب جمعه الشتر در پایان به آزادی کرکوک اشاره و اظهار داشت: وقتی پرچم فتنه داعش سقوط کرده و روز به روز عرصه بر داعش و حامیان آنان تنگ شده است بارزانی با طمع فکر کرد با حمایت رژیم صهیونیستی می تواند این پرچم را بلند کند و در واقع جایگاهی را برای رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه ایجاد نماید اما او فراموش کرده بود که خون هموطنان عراقی کرد با حمایت اسراییل و با سلاح های شیمایی بر زمین ریخته شد که البته این توطئه با هوشیاری مردم با شکست مواجه شد و همگان فهمیدند نباید با طناب پوسیده اسرائیل خود را آویزان نمود چرا که نتیجه آن پشیمانی و عاقبت به شری است.

انتهای پیام/

[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1111111111111111″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.