امام جمعه خرم آباد؛ 22 بهمن ماه روز عید ملی ملت ایران است/ مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب زدند

لرستان

22 بهمن ماه روز عید ملی ملت ایران است/ مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب زدند

 نماز جمعه شهر خرم آباد به امامت نماینده ولی فقیه در استان و حضور مردم خرم آباد برگزار شد.

 

امام جمعه خرم اباد در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خرم آباد بیان کرد: باید از حضور گسترده و کم نظیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه تقدیر و تشکر به عمل آورد و این راهپیمایی نشان دهنده عشق، محبت و ارادت ملت ایران به ولایت و رهبری بوده و پاسخی دندان شکن به یاوه گوی های مقامات آمریکایی است.

آیت الله سید احمد میرعمادی در ادامه با اشاره به اینکه رئیس جمهور جدید آمریکا شیطان بزرگ بدون نقاب بوده، گفت: ترامپ رئیس جمهور جدید امریکا برخلاف روسای جمهور گذشته این کشور بدون نقاب چهره واقعی و بذاتی ها و شرارت های آمریکا را نشان می دهد.

وی ادامه داد: با این وجود تهدیدهای مقامات آمریکایی و همفکرانشان جرء طبل توخالی چیز دیگری نبوده که توسط عظمت و سیل خروشان مردم کشورمان بی تاثیر شده و در مقابل قدرت ملت ایران راه به جایی نخواهند برد.

نماینده ولی فقیه در  استان در ادامه اظهار کرد: رمز ماندگاری و قدرت ایران را باید مردمی بودن و ولایت فقیه دانست و مردم کشور امروز همچون گذشته با حضور خود اعلام کردند که تا پای جان از جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند کرد و هیچگاه آرمانهایشان را فراموش نمی کنند.

آیت الله میرعمادی 22 بهمن را روز عید ملی دانسته و افزود: 22 بهمن روز عید ملی و عید واقعی، روز اقتدار و ایستادگی ملت ایران است.

وی ادامه داد:  استقلال ، آزادی ، نه شرقی ، نه غربی ، جمهوری اسلامی از شعارهای اساسی نظام مقدس انقلاب اسلامی بوده و  ساختار نظام  نیز بر پایه آنها بنا شده است.

  این مسئول بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب بوده و هر سال دارای یک پیام عمومی شامل  ایستادن ملت ایران در دفاع از آرمان ها بوده و پیام خاص  آن نیز پاسخی محکم به یاوه گویی های مقامات آمریکایی است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان بیان کرد: مردم لرستان با حضور پرشور خود در راهپیمایی امروز بار دیگر باعث خشنودی امام زمام (عج) و رهبر انقلاب شدند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.