انتقاد از گرانی‌های بی‌منطق در لرستان/ ضرورت افزایش نظارت‌ها

آخرین اخبار

حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در شورای اداری لرستان با تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: باید رشادت‌ها، ایثار و دلاور مردی رزمندگان و شهدا در هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان مطرح شود و پر رنگ تر از گذشته حفظ و بیان شوند.

وی با تاکید بر اینکه در رابطه با دفاع مقدس پرسش‌های زیادی در بین نسل جوان و افکار عمومی وجود دارد که باید با برگزاری نشست‌ها و جلسات مختلف زمینه پاسخگویی به آنها فراهم شود، افزود: باید ابعاد مختلف دفاع مقدس برای نسل جوان بیان و تشریح شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به حضور جوانان مؤمن، انقلابی، پای کار و معنویت گرا در هشت سال دفاع مقدس، بیان داشت: امروز نیز همین جوانان در میدان مبارزه با کرونا حضوری چشمگیر دارند.

حجت الاسلام شاهرخی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت اجرای پروژه‌های عمرانی در استان، تصریح کرد: در این راستا می‌طلبد که مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی برای عملیاتی شدن این پروژه‌ها به صورت هفتگی روند پیشرفت فیزیکی آنها را رصد کنند.

وی در ادامه از وضعیت گرانی در لرستان انتقاد کرد و گفت: متأسفانه گرانی‌های بی منطق مردم استان را آزار می‌دهد و در این راستا تعزیرات حکومتی، بازرسی و… با ورود جدی خود با تخلفات برخورد کنند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به ایجاد فضای مناسب برای سرمایه گذاری در استان از سوی سازمان‌هایی مانند ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، افزود: در این راستا مسئولان استان نیز همت مضاعفی داشته باشند و زمینه را برای جذب سرمایه گذار در لرستان فراهم کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.