امیر سرتیپ دوم مراد خوش کنار امروز دوشنبه در مراسم نامگذاری پادگان «باباعباس» خرم آباد به نام شهید «هادی الماسیان»، ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: نامگذاری این پادگان به نام شهید الماسیان در راستای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا انجام شده است.

امیر خوشکنار گفت: کشور عزیزمان از اول پیروزی انقلاب اسلامی با شکل‌های مختلف با توطئه دشمنان در رأس آنان آمریکای جنایتکار روبرو بوده که از خود گذشتگی و ایثار و شهادت و مقاومت تنها ابزاری بوده که توانسته امنیت امروز ما را در برابر این دشمنان تضمین کند.

وی افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا باعث تداوم حرکت انقلاب اسلامی و پیش رفتن به هدف‌های والای انقلاب اسلامی است که بر همه ما لازم است در راستای تکریم آن‌ها و بازماندگان شهدا تلاش و کوشش کنیم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان افزود: شهید الماسیان از افسران شایسته و ولایی در ارتش بود که نمونه آن را در ارتش جمهوری اسلامی ایران زیاد داریم که در راه اسلام و دفاع از وطن جان خود را تقدیم کرده است و ما امروز به پاس زحمات و رشادت‌های این شهید این پادگان مهم و راهبردی را به اسم این شهید بزرگ نامگذاری می‌کنیم.