ایثار و شهادت رزمندگان امنیت امروز ایران را تضمین کرده است

آخرین اخبار

امیر سرتیپ دوم مراد خوش کنار امروز دوشنبه در مراسم نامگذاری پادگان «باباعباس» خرم آباد به نام شهید «هادی الماسیان»، ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: نامگذاری این پادگان به نام شهید الماسیان در راستای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا انجام شده است.

امیر خوشکنار گفت: کشور عزیزمان از اول پیروزی انقلاب اسلامی با شکل‌های مختلف با توطئه دشمنان در رأس آنان آمریکای جنایتکار روبرو بوده که از خود گذشتگی و ایثار و شهادت و مقاومت تنها ابزاری بوده که توانسته امنیت امروز ما را در برابر این دشمنان تضمین کند.

وی افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا باعث تداوم حرکت انقلاب اسلامی و پیش رفتن به هدف‌های والای انقلاب اسلامی است که بر همه ما لازم است در راستای تکریم آن‌ها و بازماندگان شهدا تلاش و کوشش کنیم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان افزود: شهید الماسیان از افسران شایسته و ولایی در ارتش بود که نمونه آن را در ارتش جمهوری اسلامی ایران زیاد داریم که در راه اسلام و دفاع از وطن جان خود را تقدیم کرده است و ما امروز به پاس زحمات و رشادت‌های این شهید این پادگان مهم و راهبردی را به اسم این شهید بزرگ نامگذاری می‌کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.