ایران با بکارگیری ظرفیت‌های داخلی اصلا نیازی به اروپا و آمریکا ندارد

آخرین اخبار

فرمانده سپاه استان لرستان گفت: با توجه به ظرفیت های داخلی کشور اگر کمترین توجهی به ظرفیت‌های داخلی کنیم اصلا نیازی به اروپا و آمریکا نداریم.

به گزارش نیساخبر، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در حاشیه دیدار با نخبگان بسیجی استان در جمع خبرنگاران ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت و بسیج اظهارداشت: امروز جلسه بسیار خوبی با نخبگان بسیجی 23 قشر استان داشتیم و فرصت بسیار خوبی بود تا نظرات و پیشنهادات این نخبگان بسیجی جمع بندی شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیار زیادی در قشرهای مختلف بسیج داریم، افزود: مقام معظم رهبری همواره بر توجه به استفاده از ظرفیت‌های داخلی تاکید دارند چرا که ما در بخش های مختلف غنی هستیم و این غنی بودن فقط مربوط به معادن و منابع زیر زمینی نیست بلکه در نیروی انسانی و فکر نیز غنی هستیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان عنوان کرد: با توجه به ظرفیت های داخلی کشور اگر کمترین توجهی به ظرفیت‌های داخلی کنیم اصلا نیازی به اروپا و آمریکا نداریم.

وی بیان کرد: در بحث برجام حدود شش ماه است که اروپایی‌ها هر روز با ما بازی می‌کنند و می‌خواهند ساز و کاری را مهیا کند اما این یک بازی است که هم ایران در برجام بماند و هم اینکه ترامپ به تعهداتش عمل نکند که در این بین فقط می‌خواهند فرصت را از ما بگیرند.

سردار کشکولی با تاکید بر اینکه نباید نگاه دولت و مسئولان به غرب باشد، گفت: بخشی از اروپایی‌ها دشمن قدار ما هستند پس باید به ظرفیت‌های داخل توجه شود و یکی از همین ظرفیت‌ها وجود نخبگان بسیجی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.