بارش بیش از یک متر برف در ارتفاعات الیگودرز/ کاهش شدید دما و پدیده یخبندان از امشب

آخرین اخبار

بارش بیش از یک متر برف در ارتفاعات الیگودرز/ کاهش شدید دما و پدیده یخبندان از امشبسرپرست هواشناسی الیگودرز گفت:میزان بارش برف در ارتفاعات شهرستان به بیش از یک متر رسیده است و از امشب کاهش شدید دما و پدیده یخبندان را خواهیم داشت.

به گزارش نیساخبر، محمد باقری با اشاره به  22سانتی متر بارش در الیگودرز گفت: در برخی روستاها  نیز به 60سانتی متر و در ارتفاعات شهر شول آباد به بیش از یک متر رسید است و هنوز بارندگیها بصورت پراکنده در این مناطق وجود دارد.

وی ادامه داد: حداقل دمای هوا در شب گذشته سه درجه زیر صفر وحداکثر 6 درجه سانتیگراد  گزارش شده است و هم اکنون دما هوا صفر درجه سانتیگراد است.

سرپرست هواشناسی شهرستان الیگودرز گفت: طبق پیش بینی های  امشب در الیگودرز پدیده یخبندان و کاهش شدید دما را خواهیم داشت و دما به 7درجه زیر صفر خواهد رسید.

باقری با اشاره به اینکه میزان بارشها درسال زراعی 42/7 میلی متر بیان کرد: با ورود سامانه ضعیف بارشی از بعداز ظهر  روز سه شنبه سوم بهمن ماه بارندگیها در شهرستان آغاز و جزییات بیشتر اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

منبع:هیجار

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.