بازدید سرزده فرمانده سپاه ناحیه الشتر از باشگاههای ورزشی

آخرین اخبار
به گزارش نیساخبر”در این بازدید سرزده سرهنگ محمود یوسفونداظهار داشت : امروزه ورزشكاران و قهرمانان ورزش كشورمان ادامه دهنده راه شهیدانی هستند كه در دوران انقلاب و دفاع مقدس با تقدیم خون خود راه اعتلای ارزش‌های نظام را هموار كردند.

وی تصریح كرد: ورزشكاران همگام و همراه با سایر اقشار جامعه در پیروزی انقلاب اسلامی نقش اساسی ایفا كردند و پس از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز همواره در چهارچوب خط ولایت و رهبری، با درخشش در میادین مختلف ورزشی ملی و جهانی و اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی موجبات خوشنودی مقام معظم رهبری شدند.

وی با اشاره به جانفشانی شهدای ورزشكار در دوران پیروزی انقلاب اسلامی گفت: شهدای ورزشكار با نثار جان خود از انقلاب و نظام دفاع كرده و قهرمانی خود را در میدان رزم به اثبات رساندند.

گفتنی است مسئول کانون ورزشکاران از ادامه  بازدید از سالن ها و اماکن ورزشی در روزهای آتی به منظور بالا بردن روحیه ورزشکاران این شهرستان خبر داد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.