بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی با مردم مدارا کنند

آخرین اخبار

 

شریف خسروی افزود: امسال شهرستان سلسله از لیست دریافت تسهیلات روستایی و عشایری خارج شده  و انتظار می رود که نماینده مردم از طریق استانداری و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری های لازم را درخصوص سهمیه شهرستان داشته باشد.

خسروی با تاکید بر اینکه بانک های عامل شهرستان باید در پرداخت تسهیلات حداکثر همراهی را با مردم داشته باشند، عنوان کرد:بانک ها مجاز نیستند بنگاه های اقتصادی را که در پرداخت اقساط خود با مشکل مواجه شده اند را تملک کنند بلکه باید اطلاع دهند تا از طریق ستاد تسهیل استان پیگیر برطرف کردن مشکل این واحدها شویم.

وی ادامه داد: چنانچه دستگاه های اجرایی مربوطه مشکلات واحدهای اقتصادی خود را مراقبت و پیگیری نکنند، مورد برخورد قرار خواهند گرفت.

وی با تاکید بر جذب تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک های عامل، گفت: نباید سهمیه قرض الحسنه از شهرستان خارج شود و چنانچه در این زمینه قصوری رخ دهد برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت چرا که این تسهیلات سهم  شهرستان است.

فرماندار سلسله با اشاره به مدیران بانک های عامل، گفت: با معاونین اعتباری حداکثر ارتباط را داشته باشید تا طرح ها طول نکشند.

وی افزود: دستگاه های اجرایی صنعت و معدن، جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی باید نیازمندی های شهرستان را احصا و اولویت بندی کنند تا بانک های پرداخت کننده تسهیلات را در مسیر این اولویت ها قرار دهیم تا نتیجه آن به نفع شهرستان باشد.

خسروی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بانک های شهرستان به منظور حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع، بیان کرد: خوشبختانه بانک های عامل شهرستان همواره همکاری خوبی داشته اند و بیشتر از منابعی که در اختیار داشته اند، تسهیلات پرداخت کرده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.