معرفی بخشدار جدید فیروزآبادبه گزارش نیسانیوز وبه نقل از لرسو؛ مراسم تودیع و معارفه بخشدار فیروزآباد با حضور فرماندار سلسله، مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری، بخشدار سابق و بخشدار جدید در بخشداری فیروزآباد برگزار گردید.

«قدرت‌الله فلاح‌نژاد» فرماندار سلسله در این مراسم گفت: در بخش فیروزآباد کارهای خوبی در حوزه‌های مختلف شروع شده است که باید با برنامه‌ریزی، روند کنونی ادامه یافته و به سرانجام مطلوب برسد.

وی خاطرنشان ساخت: بخشدار سابق فیروزآباد با جدیت تمام، منافع مردم را بر همه چیز ترجیح و در تمام زمینه‌ها از جمله انتخابات دارای عملکرد خوبی بود و با تلاش شبانه‌روزی در جهت خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

این مقام مسئول افزود: بخش فیروزآباد با ۶۶ روستا جهت توسعه و رونق، نیازمند تلاش بیشتر است و واقع شدن دهستان غیر برخوردار قلایی در این بخش، وظایف مدیران را سخت‌تر می‌کند.

فرماندار سلسله با اشاره به انتخابات شورای‌های اسلامی و ریاست جمهوری در ابتدای سال ۹۶ اظهار داشت: انتخابات سالم، حداکثری و قانونمند در دستور کار تمام انتخابات است.

وی ادامه داد: در شهرستان سلسله انتخابات گذشته مجلس به بهترین شکل ممکن برگزار گردید و در بخش فیروزآباد نقش آقای خنجری به عنوان بخشدار فیروزآباد پررنگ بود.

فلاح‌نژاد تصریح کرد: با توجه به اینکه یکی از زمینه‌های تخصیص اعتبار وجود دهیاری و شورای روستا می‌باشد امیدواریم در روستاهایی که ۴ نفر کاندید وجود دارد حتماً انتخابات شورا برگزار شود.

انتهای پیام/