برداشت عسل در سلسله آغاز شد

آخرین اخبار

مسعود غلامی گفت: متوسط تولید برای هر کندو بیش از ۱۱ کیلوگرم است و هرساله بیش از ۳۸۱ تن عسل در این شهرستان برداشت می شود.

وی با اشاره به مرغوبیت عسل تولیدی سلسله عنوان کرد: عسل منطقه پرسک این شهرستان توانست رتبه سوم جهان را به لحاظ کیفیت کسب کند.

غلامی تصریح کرد: تعداد کندوهای سلسله برابر آخرین سرشماری، ۳۹ هزار و ۸۵۳ فروند برآورد می شود و  این شهرستان رتبه سوم تولید عسل لرستان را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به درآمد ۳۰ میلیارد تومانی عسل برای بهره برداران شهرستان گفت: برندسازی و ایجاد صنایع تکمیلی مرتبط موجب معرفی این محصول در بازارهای منطقه می شود بنابراین از بهره برداران درخواست می شود با حمایت های دولتی در این زمینه اقدام کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.