برپایی موکب حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در شهرهای نجف و کربلا/ علی رغم نقشه دشمن اربعین امسال پرشورتر از گذشته خواهد بود

آخرین اخبار

دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت صاحب الامر(عج) استان لرستان گفت: ستاد مردمی اربعین لرستان برای امسال چهار موکب در شهر کربلا و پنج موکب در شهر نجف برپا خواهد کرد.

به گزارش نیساخبر“میثم کشکولی اظهار داشت: موکب حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان امسال برای چهارمین سال متوالی در حال تدارک برای اسکان و پذیرایی زائران اربعین اباعبدلله الحسین(ع) است.

وی عنوان کرد: ستاد مردمی اربعین لرستان برای امسال چهار موکب در شهر کربلا و پنج موکب در شهر نجف برپا خواهد کرد.

دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت صاحب الامر(عج) استان لرستان با بیان اینکه تمامی اقدامات و فعالیت های ستاد مردمی اربعین لرستان با نذورات مردمی و با حضور مجموعه های مردمی انجام می شود، ادامه داد: انتظار می رود امسال نیز مردم در حد توان خود از کمک به این موکب دریغ نکنند، هر چند مشکلات اقتصادی زیادی بر مردم تحمیل شده اما کمک به دستگاه امام حسین(ع) برکت زیادی دارد.

کشکولی تصریح کرد: علی رغم مشکلات اقتصادی و خدعه و نقشه دشمن برای فاصله انداختن بین ملت ایران و عراق برای کم رنگ شدن راهپیمایی اربعین، اما به طور قطع امسال هم همچون گذشته پیاده روی اربعین حضرت اباعبدلله الحسین(ع) بسیار پرشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.