برگزاری جشنواره قهرمان خانه برای دانش‌آموزان لرستانی

آخرین اخبار

علیرضا نخعی روز جمعه با بیان اینکه تحرک و نشاط دانش اموزان از دغدغه های تعطیلی اضطراری و موقتی مدارس است، افزود: جشنواره فیلم کوتاه ورزشی با عنوان «قهرمان خانه» طرحی ابتکاری از سوی معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان می باشد که در این طرح، دانش آموزان تا دوم اردیبهشت می توانند ویدئویی موبایلی (حداکثر ۳دقیقه) از ورزش خود را با ابزار ساده و با خلاقیت خود به دبیرخانه جشنواره و به پیام رسان شماره تماس ۰۹۱۶۶۶۱۴۸۰۱ ارسال نمایند تا پس از داوری، به ۱۳ اثر برتر جوایزی اهدا شود.

وی به تولید محتوا و کلیپهای ورزشی توسط معلمان درس تربیت بدنی و کارشناسان تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق استان اشاره کرد و ادامه داد: تولیدات برتر شامل کلیپ از ویدئوهای تهیه شده ورزشی و قابل انجام در خانه با استفاده از ابزار ساده و با خلاقیت در قالب فیلمی ۱۰دقیقه ای به ادارات اموزش و پرورش سطح استان ارسال شده تا معلمان در کانالهای فضای مجازی به دانش آموزان نشان دهند.
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان بیان کرد: برای ارتقا سلامت و افزایش نشاط و تحرک و بازی با اجرای اولین جشنواره فیلم کوتاه ورزشی«قهرمان خانه» تعدادی از قهرمانان ورزشی ایران مشارکت دارند که جا دارد از حمایت و همراهی این عزیزان کمال تشکر، سپاس و قدردانی را داشته باشم.

نخعی ادامه داد: این طرح نخستین جشنواره فیلم کوتاه ورزشی «قهرمان خانه» ویزه فرهنگیان و دانش آموزان بوده و تمام فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان سراسر کشور مطابق شرایط مندرج در پوستر جشنواره می توانند در این مسابقه مجازی شرکت نمایند.
به گفته وی سه جایزه پنج میلیون ریالی و ۱۰ جایزه یک میلیون ریالی به برندگان به همراه لوح تقدیر و سپاس اهدا می شود.

۳۲۰ هزار دانش آموز در مدارس لرستان تحصیل می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.