برگزاری کنگره ملی ۶ هزار و ۳۰۰ شهید در لرستان

آخرین اخبار

احمدحسین فتایی روز شنبه اعلام کرد:بر اساس این فراخوان ۱۰۰ اثر راه یافته در این فراخوان در قالب یک نمایشگاه برپا خواهند شد و در معرض دید عموم قرار گرفته می‌شود این در حالی است که سه اثر برتر این فراخوان به عنوان آثار برتر مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی اظهار داشت:آثار ارسالی باید مطابق با نمادهای ایثار و شهادت بوده و قابلیت استفاده در مجامع علمی و بین‌المللی را داشته باشد و توانایی، تناسب ظاهری و مفهومی خود را از دست ندهد.

فتایی ادامه داد: بر اساس این گزارش حجم مجاز برای ارسال آثار این فراخوان ۶ مگابایت است و آخرین مهلت ارسال آثار این فراخوان ۲۰ شهریور اعلام شده است این در حالی است که نتایج این فراخوان ۳۰ شهریور اعلام می‌شود.

وی گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را به ایمیل lorestan.kongereh,۶۳۰۰@gmail.com ارسال کنند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس خرم‌آباد، خیابان انقلاب، روبروی پادگان۰۷ ، کوچه ایثارگران، دبیرخانه ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان مراجعه نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.