فرمانده سپاه ناحیه الشتردر گفتگو با خبرنگار نیساخبراز برگزاری ۳۰یادواره شهدا وسرکشی از بیش از۱۵۰خانواده معظم شهدا خبر داد

سرهنگ محمود یوسفوند گفت:از پایه ها و سرمایه های اصلی انقلاب اسلامی ایران وجود پاک خون شهدا است.

وی تصریح کرد: تکریم خانواده معظم شهدا وظیفه همگان است نه ارگان و نهاد خاصی،چراکه هرکس در هر مسئولیتی مدیون ومرهون خون شهداست و وظیفه دارد یاد شهدا را گرامی بدارد.

فرمانده ناحیه الشتر افزود: از ابتدای سال ۱۳۹۶ تاکنون ۳۰یادواره شهدا در قالب ۱۷ یادواره پایگاهی ،۷یادواره حوزه ای،۴ برنامه آبروی کوچه ها ،افتخار محله ویک یادواره بزرگ شهرستانی برگزار شده است که الحمدالله استقبال و رضایت خانواده معظم شهدا را در پی داشته است.

وی با اشاره براینکه شهدا به ما نیاز ندارند بلکه ما نیازمند شهدا هستیم افزود: از دیگر برنامه های سپاه ناحیه الشتر تکریم وسرکشی از خانواده شهدا ست که این ناحیه در سال ۹۶ از بیش از ۱۵۰ خانواده معظم شهدا سرکشی و تجلیل بعمل آورده است .

سرهنگ یوسفوند گفت: امروزه دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بر بغض و کینه و دشمنی خورد پا فشاری میکنند تا احیانا ضربه هرچند کوچک بر پیکره این نظام و این ملت وارد کنند و اگر تا الان نتوانسته اند سدبزرگی بنام شهدا را تجربه کرده اند و می دانند که اگر باز نزدیک شوند باز هستند دلاور مردانی از نسل شهیدان که جوابی به مراتب سخت تر تحویلشان دهد.و اینست که باید قدردان این عزیزان باشیم و یاد و خاطرشان را گرامی بداریم.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما