بزرگترین رویداد فرهنگی قوم لر برگزار می شود

آخرین اخبار
با عنوان جشنواره فرهنگی-دانشجویی «بلوط»

بزرگترین رویداد فرهنگی قوم لر برگزار می شود

دومین  رویداد فرهنگی قوم لر با عنوان جشنواره فرهنگی- دانشجویی «بلوط»،16 و 17اسفندماه در دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش نیساخبر به نقل از سفیر افلاک جشنواره فرهنگی-دانشجویی «بلوط» با حضور چهره ها و شخصیت های برجسته ملی قوم بزرگ لر از تمامی استان های لر نشین و سایر اقوام ایران در دانشگاه تهران برگزار می شود.

در این رویداد بزرگ فرهنگی که 16 و 17اسفندماه از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۸ عصر ادامه دارد، نمایشگاه فرهنگی با موضوعات متنوع صنایع دستی، گلونی، کتاب، محیط زیست، شهدا و مفاخر لر، پوشش محلی، عکاسی،  غذای محلی و… برپا می شود.

اجرای موسیقی زنده توسط  ایرج رحمانپور، کورش اسدپور و جواد طالبی از هنرمندان برجسته لرستانی از جمله بخش های متنوع مراسم است.

همچنین ساعت 15روز سه شنبه17اسفندماه با حضور هنرمندان و ورزشکاران برجسته کشوری و مهمانان ویژه از چهره های علمی، سیاسی و فرهنگی از مدال آوران المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو دوژانیرو برزیل تجلیل به عمل می آید.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.