بهره‌برداری ۲۰۶ روستای شهرستان سلسله از اینترنت

آخرین اخبار

فرماندار سلسله گفت: هم‌زمان با دهه مبارک فجر، ۲۰۶ روستای شهرستان به اینترنت مجهز می‌شوند.

به گزارش نیساخبر، شریف خسروي اظهار کرد: تا شهريورماه ۹۸ نيز ۳۶ روستاي ديگر به اينترنت پرسرعت مجهز می‌شوند.

وی با اشاره به وجود یک روستای بدون برق سه خانواري در شهرستان، عنوان کرد: اميدواريم با عنايت ويژه به شهرستان و کمک‌های كميته برنامه‌ریزی تا قبل از فجر چهل و يكم با برق‌رسانی به اين روستا، هيچ روستاي بدون برقي در شهرستان باقي نماند و تمامي روستاهاي شهرستان سلسله برق‌دار شوند.

خسروی با تأکید بر لزوم توانمندسازی روستاييان، خاطرنشان کرد: اجراي طرح به نژادي دام ضمن توانمندسازي روستاييان می‌تواند منجر به مهاجرت معکوس به روستاها شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان سلسله، با اشاره به افزایش تقاضاي مهاجرت معکوس به روستاها، تصريح کرد: طي ۶ ماه گذشته در شهرستان درخواست احياي سه روستاي کد دار داشته‌ایم كه اگر تعداد خانوارهاي آن‌ها به ۲۰ خانوار برسند مجدداً احيا خواهند شد و اهالي اين روستاها از خدمات عمومي بهره‌مند خواهند شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.