بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی سلسله برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

آخرین اخبار

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز اسلام است 

امام خمینی (رض)

?روز جهانی قدس، میراث ماندگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی ، نماد آزادی خواهی و اعلام انزجار از جنایات دَدمنشانه رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی و اعلام آمادگی برای دفاع و همراهی با مردم مظلوم و روزه دار فلسطین است. سیاستهای تفرقه‌ای و خباثت انگیز استکبار جهانی در بلاد جهان اسلام به منظور تامین امنیت رژیم منفور صهیونیستی موجب آن شده است که حساسیت و ضرورت این حضور ، امسال بیشتر از گذشته محسوس باشد .

شرایط حساس کنونی که توطئه های دشمنان جهان اسلام و همراهی برخی دولتهای دست نشانده آنها،  منطقه را گرفتار خشونت، تروریسم و افراطی گری کرده و حقوق، اموال و نفوس مردم مسلمان عراق ،   یمن و سوریه مورد تعرض قرار گرفته است ، حضور باشکوه و عظیم مسلمانان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس، در جهت پرده برداری از نقشه های شوم زورگویان به ویژه رژیم صهیونیستی، فریاد آگاهانه ای بر سکوت و وارونه جلوه دادن حقایق توسط مدعیان دروغین حقوق بشر در برابر جنایات رژیم غاصب خواهد بود.

ما اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی سلسله نیز با تجدید بیعت با آرمانهای امام و به تبعیت از مقام عظمای ولایت حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای ، ضمن شرکت در راهپیمایی سراسری روز جمعه ، از همه ملت عزیز ، ولایتمدار ، انقلابی و روزه دار خصوص از جامعه علمی ، نخبگان و اساتید دانشگاههای استان لرستان و شهرستان سلسله می خواهیم در راهپیمایی روز جهانی قدس حضوری پرشور و باصلابت داشته و یکبار دیگر حمایت خود را از آرمانهای خمینی کبیر و ملت مظلوم فلسطین اعلام نمایند .

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی سلسله

1396/03/31


[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1111111111111111″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.