بیش از ۴۳ هزار لرستانی در طرح شهید قاسم سلیمانی غربالگری شدند

آخرین اخبار

 مریم کوشکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی در استان لرستان اظهار داشت: از ابتدای شروع طرح شهید سلیمانی تا کنون 43هزار و447 نفر توسط تیم‌های مراقبتی سطح استان غربالگری شده که از این تعداد 10هزار و 908 مورد توسط تیم های پزشکی مستقر در مراکز جامع سلامت ویژه ی طرح انجام شده است.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی علاوه بر تعداد افراد غربالگری شده  39هزار و88 نفر در معرض خطربالا شناسایی شده است عنوان کرد: تاکنون 20 هزاربسته معیشتی توسط تیم‌های حمایتی سازماندهی شده از طرف سازمان بسیج نیز در بین افراد پرخطر توزیع شده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به به تشدید برنامه‌های نظارتی در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی بیان کرد: از زمان شروع طرح تا کنون13 هزار و 230 بازرسی از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام شده است که از این تعداد 267 مرکز متخلف به مراجع قضایی معرفی و 190 مرکز پلمب شده‌اند، هزار و154 مورد بازرسی به صورت مشترک با سایر دستگاه‌های اجرایی انجام شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.