بیمارستان سلسله ظرفیت پذیرش مبتلایان کرونا را ندارد

آخرین اخبار

 حمزه حسنی  در جلسه شهرستانی مدیریت کرونا افزود: وضعیت سلسله فوق قرمز و آمار مبتلایان به قدری افزایش یافته است که بیمارستان شهرستان ظرفیت پذیرش بیمار ندارد.

وی  ادامه داد: علاوه بر اینکه کادر درمان به شدت خسته و ضعیف شده اند، تجهیزات درمانی موجود نیز کفاف این تعداد بیمار را نمی دهد و در صورت تداوم این روال، وضعیت بسیار اسفناک خواهد شد.

حسنی با تاکید بر اینکه افراد از تمامی رده های سنی درگیر بیماری شده اند افزود: قدرت کشندگی ویروس در مقایسه با اسفندماه بسیار تغییر کرده و این زنگ خطری جدی برای مردمی است که کرونا را آنگونه که باید جدی نمی گیرند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سلسله با اشاره به اصرار برخی شهروندان به برگزاری مراسم شادی و عزاداری گفت: برخی با وجود اطلاع از شرایط قرمز کووید ۱۹ کماکان به برگزاری مراسم عروسی یا ختم اصرار دارند و شهروندان نیز در این مراسم شرکت می کنند که جای تاسف دارد.

حسنی افزود: در این شرایط اسفناک به شدت نیازمند همدلی و همراهی مردم هستیم که امیدواریم با جدی گرفتن توصیه مسوولان و پزشکان، شرایط قدری بهبود یابد و کادر درمان نفس تازه کند.

لرستان در شرایط قرمز شیوع کرونا قرار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.