بی‎هویتی جوانان از اهداف جدی دشمن است

آخرین اخبار

فرمانده انتظامی لرستان گفت: دشمن در فضای مجازی به دنبال بی‎هویتی و غیرت‎ زدایی جوانان است و این هدف را با جدیت دنبال می کند.

به گزارش نیساخبر،سردار حاجی محمد مهدیان نسب در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه خرم آباد به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: دشمنان در فتنه ۸۸ ناکام ماندند و با دنبال کردن جنگ نرم در فضای مجازی جوانان را به سمت بی هویتی سوق می دهند.

وی با تاکید بر هوشیاری والدین و مراقبت های اصولی از جوانان و نوجوانان  اظهار داشت:‌ باید برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی علاوه بر ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، جنگ فرهنگی دشمن را با دفاع نرم پاسخ داد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی همواره حافظ امنیت است افزود: تمامی فعالیت ها در سایه امنیت رخ می دهد و جایگاه این نهاد همواره مورد عنایت رهبری  و بی بدیلی عنوان شده است.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در همه حال به مردم خدمت می کند گفت: امنیت ترافیکی اربعین حسینی توسط این نهاد در دستور کار است و پلیس با مجاهدت های خستگی ناپذیر در این راستا اقدام می کند.

سردار مهدیان نسب بیان کرد: نیروی انتظامی در مقابله با تهاجمات داخلی نیز سربلند بوده و ۱۳هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است.

وی با اشاره به تیراندازی ها در لرستان افزود: از سال ۹۶ تاکنون ۱۴نفر با تیراندازی سلاح گرم در مراسم عروسی کشته شده اند بنابراین افرادی که سلاح قاچاق و غیرمجاز دارند باید نسبت به تحویل آن اقدام کنند.

وی دفاع از ارزش های والای نظام را وظیفه دیگر نیروی انتظامی برشمرد و اضافه کرد: همچنین ارتقای امنیت اخلاقی در زمینه برخورد با بدحجابی، شل حجابی، سگ گردانی و آلودگی صوتی  در دستور کار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.