تجلیل از ۲۴ اثر برتر سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در لرستان

آخرین اخبار
به گزارش نیساخبر” رضا مریدی اصل صبح امروز در آیین اختتامیه سومین جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر اظهار کرد: سازمان بسیج رسانه با هدف کمک به تشویق، توسعه و تقویت جبهه رسانه و نهادینه کردن فرهنگ تعامل و خودباوری رسانه‌ها تشکیل شده است.

وی بیان کرد: بسیج رسانه پایه‌گذار برنامه‌های متعددی از جمله جشنواره رسانه‌ای ابوذر به عنوان تنها جشنواره رسانه‌ای در کشور است.

مسؤول بسیج رسانه سپاه حضرت ابوالفضل‌(ع) لرستان خاطرنشان کرد: دبیرخانه این جشنواره همه ساله از ابتدای آذر ماه آغاز به کار کرده و آییین اختتامیه آن دی ماه برگزار و برگزیدگان تجلیل می‌شوند.

مریدی اصل از ارسال ۲۷۴ اثر به سومین جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر خبر و ادامه داد: تعداد آثار ارسالی در مقایسه با سال گذشته با رشد ۷۰ درصدی همراه بوده است.

وی تاکید کرد: در دومین جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر در لرستان و با توجه به اینکه فیلتری برای ارسال آثار در نظر گرفته نشده بود، ۸۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال و از این تعداد ۱۷۱ اثر به مرحله داوری رسید.

مسوول بسیج رسانه لرستان افزود: امسال و در سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با توجه به فیلترگذاری‌های انجام شده ۲۷۴ اثر ارسال شده و مورد داوری قرار گرفت.

مریدی‌اصل گفت: آثار ارسال شده در قالب‌های خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، عکس و گزارش مستند خبری ارسال شده است.

وی تصریح کرد: از مجموع آثار ارسالی، ۲۴ اثر در قالب‌های یاد شده به عنوان برترین‌ها انتخاب شده‌اند و آثار نفرات برتر در هر قالب برای داوری به جشنواره کشوری ارسال می‌شوند.

مسوول بسیج رسانه لرستان با اشاره به کسب ۲ مقام کشوری از آثار ارسالی استان به دومین جسنواره رسانه‌ای ابوذر افزود: امید است امسال نیز آثاری از مجموع برترین‌های لرستان در جشنواره کشوری عناوین برتر را کسب کنند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.