تجمع بزرگ بسیجیان سلسله برگزار می شود

آخرین اخبار

فرمانده سپاه ناحیه الشتر گفت: تجمع بزرگ عمومی بسیجیان با شرکت یکهزار و 200 بسیجی در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

به گزارش نیساخبر ؛سرهنگ محمود یوسفوند روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان سلسله، افزود: از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس نواختن زنگ مقاومت در مدارس، ویزیت رایگان در مناطق محروم، برگزاری همایش نقش زن در دفاع مقدس، دیدار فرماندهان،مسئولین، کارکنان و بسیجیان با ائمه جمعه و برگزاری نشست های بصیرتی و روشنگری با موضوع تاثیرات و راهبردهای انقلاب اسلامی در دفاع مقدس و نتایج آن در ناکامی و شکست دشمن و همچنین برگزاری یادواره های شهدا و بهره بردای از چند طرح عمرانی در سطح شهرستان است.

وی اظهار داشت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی هفته دفاع مقدس و ناکام کردن دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: رزمندگان اسلام در سایه ایمان و اعتقاد به وعده خداوند در همه زمینه ها پیروز شده اند و راهبرد انقلاب اسلامی همواره بر مبنای استکبارستیزی است.

سرهنگ یوسفوند با اشاره به باورپذیری بالای فضای مجازی خاطرنشان کرد: در فضای مجازی باورپذیری از فضای واقعی بیشتر است لذا باید کسانی که در این فضا به فعالیت خبری اشتغال دارند از ترویج اخبار غیرواقعی و کذب خودداری کنند.

وی با اشاره به برگزاری جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، عنوان کرد: با برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مهری بر ثبات انقلاب و قوی تر شدن آن زده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.