تشدید محدودیت‌های کرونایی در خرم‌آباد/ مدیران متخلف عزل می‌شوند

آخرین اخبار

جعفر طولابی ظهر امروز در جلسه ستاد کرونا شهرستان، با اشاره به تشدید محدودیت‌ها، اظهار کرد: بایستی همه دستگاه‌ها با تمام توان پای کار آمده و وظایف ذاتی خود را نسبت به جلوگیری از شیوع کرونا انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: خرم‌آباد با داشتن جمعیت بالا، دارای آلودگی بیشتری نسبت به دیگر شهرستان‌ها است، از این رو نگرانی برای شیوع گسترده و اوج‌گیری کرونا در ماه‌های آینده وجود دارد.

فرماندار خرم‌آباد به عدم وجود تخت خالی در بیمارستان‌های این شهرستان جهت بستری بیماران کرونایی، افزود: درمان بیماران کرونایی مستلزم وجود تجهیزاتی است و با امکانات اولیه نمی‌توان اقدام موثری انجام داد.

طولابی بیان داشت: بر اساس ستاد ملی و استانی کرونا، فعالیت مراکز آموزشی در حال حاضر ممنوع بوده و همه بایستی تعطیل شوند و آموزش‌ها به صورت غیرحضوری صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه اکیپ‌های ستاد کرونا بایستی بر فعالیت مراکز آموزشی نظارت کنند، افزود: در صورت عدم رعایت مراکز پلمپ و مدیر خاطی نیز تا مرز عزل خواهد رفت.

فرماندار خرم‌آباد با اشاره به فعالیت بازار و اصناف شهرستان، تصریح کرد: هنوز به نقطه بحرانی نرسیده‌ایم و در صورت تحقق این موضوع همه مراکز فروشگاهی همچون پاساژها تعطیل خواهند شد.

طولابی بر لزوم رعایت پروتکل‌ها تاکید و خاطرنشان کرد: اکیپ‌های نظارتی به طور مداوم بایستی فعال شده و مراکز صنفی پایش شوند.

وی از ممنوعیت تمامی فعالیت‌ها در اماکن ورزشی به صورت تجمعی و گروهی خبر و ادامه داد: همچنین مراکز گردشگری، هتل‌ها، سفره خانه‌ها و اماکن تفریحی همه تعطیل هستند.

فرماندار خرم‌آباد ادامه داد: از حضور زائران تا اطلاع ثانوی در اماکن متبرکه و زیارتگاه‌ها نیز بایستی جلوگیری شود، ضمن اینکه فعالیت سالن‌های زیبایی زنانه و مردانه نیز متوقف شود.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.