تشکیل گروه‌های جهادی همیار محیط‌زیست در لرستان

آخرین اخبار

در این تفاهم نامه موضوع همکاری دو دستگاه در استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی به منظور حفاظت از محیط زیست به عنوان یک وظیفه ملی و فرا جناحی و تکلیف دینی مورد تاکید قرار گرفته شد و اداره کل محیط زیست استان موظف به آموزش و تجهیز گروه‌های جهادی محیط زیست گردید .

سازمان بسیج سازندگی متعهد شدند تا در سطح نواحی نسبت به تشکیل گروه‌های جهادی همیار محیط زیست اقدام نماید.

همچنین جلسه سپاه استان به منظور بهره‌گیری بیشتر از فرصت ایجاد شده در تفاهم نامه مشترک با آموزشگاه‌های آزاد سازمان فنی و حرفه‌ای با حضور سازمان بسیج دانش آموزی و مرکز فرهنگی خانواده و معاونت وابستگان سپاه استان برگزار گردید و مفاد تفاهم‌نامه برای حاضرین در جلسه بیان گردید.

در این جلسه با توجه به سال جهش تولید و لزوم آموزش برای کارکنان و خانواده‌هایشان، طبق تفاهم نامه ستاد کل نیروهای مسلح کلیه آموزشگاه‌های آزاد سازمان فنی و حرفه‌ای برای آموزش دانش آموزان و دانشجویان و کارکنان وظیفه و شاغل سپاه(کلیه عضویت‌ها) و تکفل کلیه عضویت‌ها تخفیف چهل درصدی در نظر گرفته شده است و شصت درصد مابقی در اقساط ده ماهه پرداخت می‌گردد و این موضوع برای بازنشستگان و تکفل آنان بصورت رایگان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.