تعداد مبتلایان کرونا در سلسله ۶ برابر شد

آخرین اخبار

حمزه حسنی  اظهار داشت: در سه ماهه منتهی به آبان ماه امسال تعداد بیماران کرونا مثبت در شهرستان سلسله به ۶۰۰ مورد رسیده است.

وی با بیان اینکه ۸۵ درصد تخت های بیمارستان سلسله به بیماران کرونایی اختصاص یافته است ادامه داد: در حال حاضر ۴۰ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری هستند که حال چهار نفر آنان وخیم است.

وی با تاکید بر اعمال محدودیت های سختگیرانه کرونا اظهار داشت: برای تامین داروی بیماران مبتلا به کووید ۱۹ مشکل داریم و با توجه به کمبود دارویی موجود، سهمیه بیمارستان را به صورت روزانه تحویل می دهند.

حسنی تاکید کرد: برخی مردم با جدی نگرفتن این بیماری آسیب جدی به سلامت دیگران وارد می‌کنند و چنانچه این سهل انگاری ها تداوم داشته باشد کماکان با افزایش تعداد مبتلایان مواجه خواهیم بود.

رییس شبکه بهداشت و درمان سلسله همچنین گفت: ۷۱ نفر اعضای کادر درمان این شهرستان از جمله ۱۰ پرستار بخش مراقبت های ویژه (آی سی یو) طی هشت ماه گذشته به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند.

۴۶ هزار و ۱۹۰ لرستانی تا ۱۷ آبان به کرونا مبتلا شده که از این تعداد ۹۱۷ نفر جان باخته‌اند و وضعیت این استان از نظر شیوع ویروس قرمز است.

پنج شهرستان دلفان، الیگودرز، دورود، پلدختر و کوهدشت در وضعیت فوق حاد شیوع کرونا هستند و محدودیت های آنها از جمله تعطیلی بازار و ادارات همچنان برقرار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.