تعطیلی ۷ اداره در سلسله و دلفان؛ تمام ادارات لرستان کمبود نیرو دارند

آخرین اخبار

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس به تعطیلی ۷ اداره در سلسله و دلفان اشاره کرد و گفت: امروز در تمامی حوزه‌هایی که در لرستان وجود دارد با کمبود نیرو مواجه هستیم.

تعطیلی 7 اداره در سلسله و دلفان؛ تمام ادارات لرستان کمبود نیرو دارند

به گزارش نیساخبر، علی رستمیان ظهر امروز در جلسه شورای اداری لرستان که در سالن آمفی تئاتر استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: در زمینه بهداشت و درمان در تمام بخش‌های بیمارستان‌ها با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم و این در حالی است که حتی در زمینه خدمات و نگهبانی نیز کمبود نیرو داریم.

وی افزود: در سازمان جهاد کشاورزی هفت اداره در شهرستان‌های سلسله و دلفان تعطیل شده‌اند و بدون نگهبان هستند در برخی ادارات نیز یک سوم چارت نیرو وجود دارد و مدیران به جای برنامه‌ریزی باید پاسخگوی مطالبات باشند.

نماینده مردم سلسله و دلفان عنوان کرد: گاه می‌بینیم که اتهاماتی به مدیران وارد می‌شود که آرامش را بر هم می‌زند و این در حالی است که در شرایط فعلی کشور نیازمند وحدت هستیم و وارد کردن روحیه ناامیدی از طریق تریبون‌ها در جمع کار خوبی نیست؛ اگر مسئولی در حوزه خود با مدیری مشکل داشته باشد نباید آن مشکل را در جمع مطرح کند و سبب تزلزل جایگاه آن مدیر شود.

وی با اشاره به اینکه اقداماتی که نظام برای کشور انجام داده است باید بازگو شود، بیان کرد: برخی از افراد از بالا تا پایین نظام را می‌شورند، درست است که کاستی‌هایی وجود دارد اما نباید چنین انتقادهایی صورت گیرد.

رستمیان تصریح کرد: نیاز نیست که برای مدیری که تازه وارد لرستان می‌شود بنر و پلاکاردهای زیادی در همه جا نصب شود و آن را به جاهای خوش آب و هوا برای صرف غذا برده و با 11 مدل غذا از او پذیرایی شود، ضرورت ندارد که با کامیون سوغاتی برای او بفرستیم، پول این سوغاتی‌ها از کجا می‌آید؟

وی با بیان اینکه وحدت و ولایت پذیری باید سرلوحه کار همه باشد، خاطرنشان کرد: این اقدامات و ریش خیلی بلند و یقه بسته نشانه ولایت پذیری نیست، ولایت پذیری به معنای پاکدستی و پاکدامنی و عمل به توصیه‌های رهبر است.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

 

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
کود اوره با یارانه دولتی به کشاورزان لرستان پرداخت می‌شود‌

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: با توجه به برداشتن ارز کودهای فسفاته و پتاسه توسط دولت کشاورزان رغبت چندانی به خرید این کودها ندارند ولی کود اوره که همچنان با یارانه دولتی پرداخت می‌شود و قیمت مناسبی دارند.

آخرین اخبار
افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان لرستان

رئیس‌کل دادگستری لرستان با اشاره به افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان در استان گفت: در تعیین تعرفه‌ها و دستمزد کارشناسان نیز وضعیت مالی، تمکن افراد و حجم کار ارجاعی مورد توجه قرار می‎گیرد.

آخرین اخبار
رزمایش «الی بیت المقدس» در لرستان برگزار می‌شود

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان گفت: رزمایش الی بیت المقدس با شعار «پای کار انقلاب ایستاده‌ایم» در استان برگزار می‌شود.