توزیع بیش از پنج هزار ماسک توسط آمران سلامت سلسله

آخرین اخبار

حسین زینی‌وند اظهار داشت: ۵۰ نفر از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان در قالب ۲ پایگاه آمران سلامت، علاوه بر توزیع ماسک، آموزش های لازم جهت آگاهسازی شهروندان نسبت به رعایت بهداشت کرونا را ارایه کردند.

وی اظهار داشت: در این راستا رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آگاهی از نحوه صحیح پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و موازین بهداشتی آن توسط اعضای مستقر در پایگاه‌های آمران سلامت به حدود ۶ هزار نفر شهروندان سلسله اطلاع‌رسانی شد.

وی افزود: طرح‌ ‎آمران سلامت در پی فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از ظرفیت دستگاه‌های متولی، تعامل آنان جهت مقابله با ‎شیوع ویروس کرونا ‌و دعوت مردم به ‎رعایت هر چه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی به مدت ۱۰ روز اجرا شد.

زینی‌وند ادامه داد: جمعیت هلال احمر علاوه بر اینکه از زمان شیوع ویروس تاکنون به طور مستمر در کنار کادر پرتلاش درمانی بوده است در طرح آمران سلامت نیز حضو فعال و موثری داشت.

طرح آمران سلامت همزمان با سراسر کشور تا پانزدهم آبان ماه اجرا شد که در این طرح بیش از ۱۳ هزار نفر از اعضای جوان و داوطلب هلال احمر در چهار هزار و ۳۰۰ پایگاه فعالیت داشتند.

سهم لرستان از تعداد پایگاه های آمران سلامت ۵۰ مورد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.