جدیدترین جزئیات از دستگیری عاملان انفجار پمپ‌ بنزین خرم‌آباد

آخرین اخبار

محمد رزم ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حادثه 17 بهمن 97 که در اثر انفجار پمپ بنزین دره‌گرم 2 مأمور نیروی انتظامی کشته شد، سر نخ‌های خوبی به‌دست آمد و از طریق اسلحه‌ای که از آن شلیک شده بود 2 نفری که مسبب این موضوع بودند را دستگیر کردند.

وی افزود: این افرادی که مسلح بودند قصد داشتند عملیات بزرگتری را انجام دهند که تبعات روانی گسترده‌ای در سطح استان داشته باشد که جزئیات آن بعداً تشریح می‌شود.

رئیس دادگستری لرستان عنوان کرد: این 2 نفر انگیزه خاصی نداشتند فقط اخراجی دستگاه‌های نظامی بودند و در اعترافات خود هدفشان را ایجاد ناامنی در استان اعلام کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر این دو نفر با قرار بازداشت موقت در زندان هستند و بازپرس تحقیقات مفصلی در رابطه با آنها داشته و 2 کیفرخواست برای آنها صادر شده: نخست ارتکاب 2 فقره قتل عمد و دوم تخریب، آتش‌سوزی و انفجار پمپ بنزین و تانکر نفت است که در هر دو مورد شاکی خصوصی دارند.

رزم خاطرنشان کرد: علاوه‌بر این به‌دلیل اسلحه کشیدن به روی مردم و نیروهای خدوم نیروی انتظامی و انجام عملیات رعب‌آور و ناامنی، جرم دیگری تحت عنوان جرم محاربه به جرایم آنها اضافه شده که به اتهام محاربه در دادگاه انقلاب مرکز استان رسیدگی می‌شود و سایر اتهامات در دادگاه کیفری یک به‌صورت علنی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.