جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

آخرین اخبار

سرهنگ پاسدار محسن رشیدی  با اشاره به برگزاری جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای  مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود، این جشنواره از نهم دی ماه آغاز و تا یکم اسفندماه ادامه دارد.

وی در رابطه با محورهای جشنواره افزود: نقش حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، نقش روحانیت و حوزه‌های علمیه و همچنین نقش مراجع تقلید، ائمه جمعه و جماعات در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت از جمله محورهای جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان عنوان کرد: جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در 5 محور تالیف و ترجمه کتاب که مربوط به خاطرات و تاریخ شفاهی شهدا و ایثارگران روحانی، تحقیق و پژوهش شامل مقالات علمی و پژوهشی چاپ شده در فصل نامه‌های علمی، فیلم نامه‌های بلند و کوتاه، چند رسانه‌ای از جمله کلیپ، موشن گرافیک و غیره و همچنین عکس  فیلم‌های داستانی و مستند  برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: حضوردر جشنواره برای عموم مردم آزاد است و هنرمندان، نویسندگان و اساتید جهت برجسته سازی نقش روحانیت در دفاع مقدس آزاد و می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
حماسه ۹ دی نماد ولایتمداری ملت ایران است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان گفت:حماسه ۹ دی نماد بصیرت و ولایت مداری ملت ایران در برابر توطئه دشمنان است