جنگ تحمیلی، انقلاب اسلامی را به منطقه صادر کرد

آخرین اخبار

محمد عیسی داودی روز دوشنبه در آیین نامگذاری مراکز مخابرات روستایی به نام شهدای شهرستان اظهار داشت: امروز هم باید با حرکت در مسیر شهیدان، ارزش های هشت سال دفاع مقدس را در جامعه نهادینه کنیم.
♦️رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران سلسله افزود: تمام افرادی که دل در گرو این نظام و انقلاب دارند باید جهت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، زنده نگه داشتن یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند.
♦️داودی افزود: امنیت کنونی کشور نتیجه خون‌ پاک شهدا است که در دفاع از انقلاب و آرمان های آن جانانه ایستادند و ما امروز وظیفه داریم به نحوی عمل کنیم که مجاهدت رزمندگان، شهدا و افتخارات دفاع مقدس فراموش نشود.
♦️وی عنوان کرد: هفته دفاع مقدس فرصت مناسب قدرشناسی از افرادی است که بیشترین سهم را در تکوین ارزش های انقلاب، دوران مبارزه و مقاومت ملت ایران داشته اند.
♦️رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران سلسله با قدردانی از شرکت مخابرات شهرستان در نامگذاری مراکز مخابرات روستایی به نام شهدا افزود: به منظور آشنایی بیشتر نسل جدید، هر مرکز به نام شهدای همان روستا نامگذاری شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.