حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

آخرین اخبار

سردار حبیب الله  توکلی  ظهر امروز در رزمایش نهضت کمک مومنانه، احسان و همدلی که در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار شد با اشاره به سیزدهم دی ماه سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: همه مردم حاج قاسم را به عنوان شخصی الهی می‌شناختند که با کشتن نفس راه کمال را پیش گرفته و توانست مسیر نورانی را طی کند.

وی افزود: حاج قاسم اهل دنیا نبود و کارهایش آخرتی بود، مرد بزرگی بود که از جاماندن از همرزمانش و حاج احمد کاظمی بی‌تاب بود و خداوند مقدر کرد که در دی ماه  با فاصله چند روزه با شهادت احمد کاظمی به شهادت رسید.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: حاج قاسم  هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد حضور پیدا می‌کردند، حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

وی بیان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی ساده زیست بود و هیچ گاه خود و خانواده‌اش از عنوان و موقعیت شغلی که داشت سوء استفاده نکردند، همه ما می‌گوییم ولایت پذیر هستیم ولی کسی که در ادعا و عمل ثابت کرد ولایت پذیر است حاج قاسم بود و در صحنه‌هایی که نیاز بود از ولایت دفاع کند هیچ گاه غایب نبود و همچنین در برابر خانواده شهدا بسیار متواضع بود.

توکلی محبوبیت حاج قاسم را  به دلیل خداترس بودنش دانست و گفت: حاج قاسم بعد از توکل به خدا توسل به ائمه را همواره در دستور کار داشت و هر جا به عنوان نظامی خبری را می‌شنیدیم که حرمی از اهل بیت (ع) در تهدید است حاج قاسم اولین نفری بود که خودش را به محل می‌رساند، حاج قاسم  نابغه  نظامی بود و هر طرح و برنامه عملیاتی که ارائه می‌داد صددرصد منجر به پیروزی می‌شد.

وی تصریح کرد: حاج قاسم در سال 89 سن خدمتیشان تمام شد ولی ادامه داد و مسئولیت نیرویی را به اسم نیروی قدس به عهده گرفت و آن را به سپاه قدس تبدیل کرد، سپاهی که امروز دشمن را زمین گیر کرده است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توزیع بسته‌های معیشتی در استان خاطر نشان کرد: توزیع بسته‌های معیشتی کار دنیوی نیست و چون همه ما ادعا داریم رهرو راه شهید سلیمانی هستیم تاکید این شهید بزرگوار خدمت به محرومان و نیازمندان  بود.

وی ضمن تقدیر از اقدامات  ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام راحل با اراده و استفاده از ظرفیت‌های داخلی این باور را به اثبات  رساندن که تولید واکسن شدنی است.

توکلی افزود: از ابتدای اجرای طرح شهید سلیمانی بسیجیان در همه محلات در کنار بهداشت و درمان فعال هستند و همچنین امروز طی اقدام مشترک بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و ستاد اجرایی فرمان امام راحل در لرستان 22 هزار و 250 بسته معیشتی، 105 سری جهیزیه، 7 هزار و 300 بسته لوازم التحریر، 6 هزار و 300 بسته بهداشتی، 109 هزار عدد ماسک، 39 هزار و 950 پرس غذای گرم، 20 هزار قرص نان و همچنین 50 بسته مرغ به ارزش 9 میلیارد و 445 میلیون تومان  بین نیازمندان توزیع می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: از ابتدای شیوع کرونا در استان علی‌‌رغم محدودیت‌های اقتصادی استان با پای کار آمدن نهادهای انقلابی و مردم خیر تاکنون 165 هزار بسته معیشتی، 554 سری جهیزیه،10 هزار و 248 کارت هدیه، 18 هزار و 927 بسته  بسته لوازم التحریر، یک میلیون و 169 هزار عدد ماسک،251 سری لوازم خانگی، 2 هزار و 895 کیلو مرغ، 4 هزار و 485 کیلو گوشت، 194 هزار بسته معیشتی و تجلیل از 872 نفر از کادر درمان به ارزش 283 میلیارد و 154 میلیون تومان بین نیازمندان توزیع شده است.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.

آخرین اخبار
حماسه ۹ دی نماد ولایتمداری ملت ایران است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان گفت:حماسه ۹ دی نماد بصیرت و ولایت مداری ملت ایران در برابر توطئه دشمنان است