حضور میدانی تيم هاي بازرسي در بازار نمود داشته باشد

آخرین اخبار

فرماندار سلسله گفت: حضورهای میدانی تيم هاي بازرسي بايد در بازار نمود داشته باشد و مردم فعاليت و حضور آن ها را به چشم ببينند.

به گزارش نیساخبر، آقای خسروي در جلسه تنظيم بازار شهرستان در سالن جلسات فرمانداري، اظهار داشت: اگر ايرادي گرفته مي شود به معني زير سوال بردن خدمان نيست بلکه براي تصحيح خدمات است.
وی با تاکید بر اینکه بازرسي هاي انجام شده بايد بر روي بازار تاثير داشته باشند، افزود: البته مردم هم بايد درگير اين موضوع باشند و همکاري و همراهي لازم را داشته و از متخلفان دفاع نكنند.
خسروی با تاکید بر تغیير سيستم و روش نظارت بر بازار، عنوان کرد: سامانه ۱۲۴ بايد در ايام نزديک به نوروز با دقت فعال باشد و اداره صنعت و معدن، گزارش هفتگي آن را به فرمانداري ارسال نمايد.
وی با اشاره به بنرهای تعطیلي اماکن متخلف، گفت: اگر بنري توسط فرد متخلف به پايين کشيده مي شود، نيروي انتظامي به عنوان ضابط بايد در چارچوب قانون به شدت برخورد نمايد.
فرماندار سلسله با تاکید بر حضور گشت های روزانه در ساعات پیک حضور مردم در بازار، خاطرنشان کرد: پيگيري خدمات بايد مستمر باشد، بازار فقط بازار فروش كالا نيست بلكه بازار خدمات دولتي و غيردولتي هم هست.
وی با اشاره به وجود اعتراضات عمومی نسبت به داروخانه بیمارستان و ايجاد شعبه دوم آن در مرکز متخصصين الماس شهر، افزود: يک مسئول فني نمي تواند همزمان در دو داروخانه حضور داشته باشد و متاسفانه شبکه بهداشت نيز تاكنون برخوردي در اينخصوص انجام نداده است و لذا با توجه به اينكه ممكن است مشكلات دارويي براي مردم ايجاد شود لازم است كه فعلا مردم داروهاي خود را از ساير داروخانه هاي سطح شهر تهيه كنند.
خسروی با تاکید بر تقویت گشت هاي بازرسي بازار در عصرها، گفت: بايد خدمات عمومي مردم احصا شود و نظارت لازم صورت بگيرد تا در روزهاي تعطيل مشکلي براي مردم در تامين نيازهايشان ايجاد نشود.
وی با تاکید بر پیگيري سهميه گوشت منجمد شهرستان، عنوان کرد: تعاون روستايي بايد سهميه اقلام موردنياز شب عيد مردم را به موقع پيگيري کند و در صورت تقاضا، توزيع را افزايش دهد و در بحث مكان هاي فروش نيز اطلاع رساني هاي لازم را صورت دهد تا مردم با مشكل مواجه نشوند.
فرماندار سلسله تاکید کرد: چه گوشت های گرم وارداتی و چه گوشت هاي عرضه شده در قصابي هاي سطح شهر بايد برچسب قيمت داشته باشند.
وی با اشاره به خبازی های سطح شهر، گفت: بايد کليه خبازان لباس هاي بهداشتي بپوشند و ضمن رعايت متراژ قانوني خبازي، کليه نکات لازم را درخصوص بهداشت نان مصرفي مردم و كيفيت آن رعايت كنند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز در این جلسه، اظهار داشت: طي سه ماه گذشته يکهزار و ۳۹۳ مورد بازرسي در سطح شهرستان انجام شده که در اين راستا ۷۱ پرونده تخلف تشکيل شده است.
یوسف مرادی با اشاره به انجام ۳۲ مورد گشت مشترک، عنوان کرد: طی اين سه ماه ۳۸۰ مورد گزارش مردمي نيز داشته ايم که رسيدگي شده است.
وی با اشاره به تامین میوه شب عيد شهروندان شهرستان، خاطرنشان کرد: امسال بر اساس نيازسنجي هاي انجام شده، توزيع ۲۰ تن سيب و ۴۰ تن پرتقال در بازار شهرستان در دستور کار قرار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.