حماسه ۹ دی نماد ولایتمداری ملت ایران است

آخرین اخبار

 حجت الاسلام علی درویشی امروز در مراسم گرامیداشت 9دی که در محوطه باز سپاه ناحیه پلدختر برگزار شد با بیان اینکه بصیرت در این برهه یک امر کلیدی است اظهار داشت:حماسه 9دی و مکتب شهید سلیمانی مشخص کرد که با زبانی جزء اقتدار نمی‌شود با دشمن صحبت کرد و ملتی که منفعل عمل کند محکوم به شکست است.

وی با اشاره به اینکه مشکل ما در داخل کشور، غرب گراهایی هستند که به دشمن اعتماد می‌کنند افزود: در این شرایط که در وضع تحریم‌های ظالمانه بر علیه ما با شکست مواجه شده اقدام به توطئه‌های کورکورانه و ترور فرماندهان ارشد همچون سردار سلیمانی می‌کنند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: بصیرت یعنی شناخت و دشمن شناسی که نباید اسیر فتنه‌ها و گمراهی شویم، در این مسیر برخی‌ها از جمله روحانیونی هم امروز هستند که در فضای مجازی دم از بی بصیرتی می‌زنند و از راه انقلاب و ولایت منحرف شدند.

وی با اشاره به اینکه 9دی نماد بصیرت و ولایتمداری ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان است بیان کرد: دشمن  اصل اقتدار نظام جمهوری اسلامی هدف قرار داده است که باید با آن مقابله کرد.

درویشی گفت: فتنه انگیزی و دوگانگی با عناوین مختلف معاهده، قراردادهایی همچون 2030 و برجام به دنبال ضربه زدن به نظام هستند و مسئولان ما باید با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری اسیر فتنه شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.