حمایت نماینده مردم خرم‌آباد از پویش شفافیت/ «ویسکرمی» اموال خود را اعلام کرد

آخرین اخبار

مهرداد ویسکرمی ظهر امروز در ارتباط با شفافیت نمایندگان در مقابل مردم اظهار کرد: قطعا یک نماینده اگر می‌خواهد در مسیر درست حرکت کرده و برای مردم و انقلاب مثمر ثمر باشد باید همواره به طور کامل با مردم شفاف و صادق باشد.

وی افزود: مجلس انقلابی مجلسی است که نمایندگان آن در مسیر و سیره امام و رهبری حرکت کرده و از تمام ظرفیت موجود برای خدمت به مردم و انقلاب اسلامی استفاده کنند.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با اعلام حمایت قاطع از پویش شفافیت و صداقت با مردم، گفت: بنده پیش از انتخابات نیز همواره بر شفافیت با مردم تاکید داشتم و همان موقع لیست تمام اموال خود را اعلام کردم و پس از انتخابات نیز هزینه‌های انتخاباتی خود را به اطلاع مردم رساندم.

وی در مورد اموال خود نیز عنوان کرد: در حال حاضر بنده یک واحد آپارتمان 155 متری در محله گلدشت شرقی خرم‌آباد و یک قطعه زمین 120 متری نیز در شهرک رزم‌آوران این شهر دارم. همچنین دارای یک خودروی پژو پارس نیز هستم.

ویسکرمی در پایان گفت: باید این نکته را نیز ذکر کنم که نیمی از اموال بنده متعلق به همسرم می‌باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.