خاطره ای از سردار شهید اسداله حسنوند در مورد انتقال پیکر شهید بهرامی

آخرین اخبار

«انتقال پيكر مطهر شهيد بهرامي»

گفتار شهيد اسداله حسنوند در خصوص جبهه:او چنين بيان كرد كه من با رزمنده دلاور مصطفي بهرامي آشنا شدم.

ايشان بعد از عمليات در منطقه عملياتي شرهاني به فيض عظماي شهادت نائل آمد و پيكر ايشان همراه عده اي از شهدا در منطقه جا ماند.

بعد از مدتي به خانواده و مادرش خبر دادند كه فرزندت به شهادت رسيد و پيكر فرزند شما در بين نيروهاي ايران و عراق باقي مانده است.

سپس مادر به جبهه مي رود و درخواست مي كند كه جنازه فرزندش را بياورند،من به ايشان قول دادم كه حتماً اگر خدا بخواهد پيكر او را برايت مي آورم.

 زماني كه نيروهاي خودي و نيروهاي عراقي روي دو تپه سنگر گرفته بودند و فاصله زيادي از هم نداشتند من برهنه شدم و طنابي را برداشتم و با ياد و نام خدا حركت كردم و به حال سينه خيز خود را به نزديكي نيروهاي عراقي رساندم و مشاهده كردم كه بر روي جنازه ها خاك ريخته اند.

خود را به جنازه شهيد بهرامي رساندم و پيكر او و يكي از شهدا را با تحمل مشقات زيادي به نزديكي نيروهاي خودي رساندم و مورد تشويق فرمانده قرار گرفتم

راوی :برادر شهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.