خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند

آخرین اخبار

یحیی ابراهیمی  در آیین گرامیداشت روز خبرنگار با تاکید بر اینکه خبرنگاران باید صداقت در گفتار و نوشتار داشته باشند و مشکلات را صادقانه منتقل کنند، افزود: در دیدار مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس، مهمترین دغدغه ایشان، رفع مسائل و مشکلات فرهنگی بود و کاری هم که خبرنگاران انجام می دهند در راستای مسائل فرهنگی است.

ابراهیمی با اشاره به اینکه یک درصد بودجه ادارات، فرهنگی است، ادامه داد: ادارات باید از ظرفیت خبرنگاران برای تقویت روابط عمومی استفاده کنند و ما هم از این اقدام حمایت می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران باید به پیشرفت و توسعه شهرستان کمک کنند، عنوان کرد: ماه ها از زمان برگزاری انتخابات می گذرد اما متاسفانه برخی هنوز در فضای انتخابات قرار دارند در حالی که ما همه برادر دینی یکدیگر هستیم، نباید به برخی مسائل دامن زد، نماینده به تنهایی نمی تواند مشکلات حوزه را رفع کند بلکه همه باید دست به دست هم دهیم و به توسعه شهرستان ها و استان کمک کنیم.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس با بیان اینکه هرجا که لازم است نقد سازنده و هرجایی هم که لازم است تشویق کنید، خاطرنشان کرد: در استان لرستان مشکلات زیادی وجود دارد، اگر پیشرفت لرستان را با استان های همجوار مقایسه کنیم شاهد بازماندن لرستان از ریل توسعه و پیشرفت خواهیم بود.

وی با گلایه از سهم لرستان در اقتصاد ملی، استفاده از رواناب ها و سدسازی و طرح تحول سلامت در مقایسه با سایر استان ها، گفت: چرا در شهرستان دلفان ضریب گازرسانی ۴۲ درصد است در حالی که ضریب کشوری ۸۷ درصد است.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه اگر مطالبه گر نباشیم پیشرفت نخواهیم کرد، ادامه داد: خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان باید در این راستا از ظرفیت فضای مجازی بهره گیری کنند و مسائل و مشکلات را به صورت سازنده انعکاس دهند تا بتوانیم سهم خود را بگیریم.

نماینده سلسله و دلفان با تاکید بر اینکه همه وظیفه داریم در مسیر شهدا حرکت کنیم، افزود: حاکمیت جمهوری اسلامی بر مبنای عدالت محوری بوده و نباید عده ای در یک گوشه تقویت و عده ای دیگر تضعیف شوند.

وی با اشاره به اینکه معضل اصلی مردم حوزه انتخابیه، بیکاری است، عنوان کرد: باید با آوردن سرمایه گذاران به منطقه شغل ایجاد کنیم تا محرومیت برطرف شود، نباید از کنار معضل زنان کار در دلفان بی تفاوت عبور کنیم.

در این آیین از زحمات خبرنگاران و فعالان فضای مجازی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.